kapat
ODAMIZ
Hakkımızda

 MİSYON

Yasal düzenlemeler çerçevesinde; üyelere sürdürülebilir, kaliteli hızlı hizmet vermek, üyelerine reel fayda sağlayan faaliyetleri düzenlemek, gelişimlerine katkı sağlamak,sanayi ve ticaret sektörlerine yeni bilgiler üretmek ve deneyimler yaşatmak.

 VİZYON

 İlimizin ticari ve sınaî gelişimini destekleyerek refah ve kalite standartlarının yükselmesine yardımcı olmak, bu doğrultuda Türkiye Cumhuriyeti’ne verimli endüstriler kazandırmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 Odamız 5174 Sayılı Kanuna tabi tüzel kişiliğe sahip, kamu kurumu niteliğinde bir meslek kuruluşudur.Müşterilerimiz başta üyelerimiz olmak üzere hizmet verdiğimiz diğer kişi, kurum ve kuruluşlardır. Kalite evrimi çerçevesinde oluşturulan Kalite Politikamızın temel unsurları şöyledir;

  • İlgili kanun ve yönetmelikler çerçevesinde üyelerimizin müşterek ihtiyaçlarını; hızlı, doğru ve tarafsız olarak, mesleki disiplin, dürüstlük, dayanışma ve güvene dayalı ilkelerle yerine getirmek.
  • Afyonkarahisar ilinin ihtiyaç beklentilerini; öncü ve örnek bir meslek kuruluşu kimliğinin sorumluluğu ile proaktif bir rol alarak üst düzeyde karşılamak.
  • Ulusal ve uluslararası platformlar nezdinde üretken ve sürdürülebilir projeler oluşturarak bölgemizin ve ülke ekonomisinin kalkınmasına katkıda bulunmak, rekabet üstünlüğü sağlayan kaynakların artırılması noktasında tüm kesimlerinde faydanabileceği gelişimleri sağlamak.
  • Kalite yönetim sistemi etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi akredite oda prensiplerine uygun olarak günümüzün ticari, sosyal ve teknolojik koşullarını kullanarak, yüksek kalitenin temini için yetkin personel istihdam etmek, üye odaklı, yapıcı ve takım ruhuyla çalışan personel yetisini sürekli geliştirmek.
2521 kez Okundu.